3% cashback*
par degvielu!

fuel

Saņem 3% *naudas atmaksu par degvielas iegādi ar Creditea debetkarti visās degvielas uzpildes stacijās Latvijā. Lejupielādē aplikāciju Google Play Store vai Apple App Store savā telefonā un pasūti karti jau šodien! Lejuplādē lietotni

CREDITEA (IPF Digital AS) akcijas noteikumi
Ielej degvielu un saņem 3% naudas atpakaļ savā kontā (cashback)!

Akcijas norise un balva

Mēs piedāvājam naudas atmaksu (cashback)
ikvienam Creditea Latvijas klientam, kas veic pirkumus degvielas uzpildes stacijās Latvijas Republikas teritorijā, izmantojot Creditea debetkarti. Akcijas darbības periods ir 21.04.22 - 31.05.22 (turpmāk – akcijas periods).

Par akcijas periodā veiktajiem kartes pirkumiem naudas atmaksa (cashback) 3,00% (trīs procenti) apmērā no pirkumu summas tiks ieskaitīta akcijas dalībnieka Creditea maksājumu kontā.

Kartes maksājumi, par kuriem tiek piemērota atmaksa (cashback)

Lai akcijas dalībnieks varētu saņemt naudas atmaksu (cashback), tam jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam (rezidentam) un Creditea debetkartes turētājam un akcijas periodā ar tam izsniegto Creditea debetkarti jāveic pirkumi Latvijas Republikā jebkurā mazumtirdzniecības tirgotāja degvielas uzpildes stacijā, kas maksājumu karšu norēķinos izmanto MCC 5541 un MCC 5542 tirgotāja kategoriju kodus (Merchant Category Code).

Naudas atmaksas apmērs un piešķiršana

Par akcijas periodā veiktajiem pirkumiem ar Creditea debetkarti nopelnītā naudas atmaksa tiks ieskaitīta akcijas dalībnieka Creditea maksājumu kontā līdz 15.06.2022. Izmaksātie naudas līdzekļi var tikt izmantoti saskaņā ar Creditea maksājumu konta lietošanas noteikumiem.

Citi noteikumi

Mēs esam IPF Digital AS (Igaunijas elektroniskās naudas iestāde, kas ir reģistrēta Igaunijas komercreģistrā ar reģistrācijas numuru 11034137), un šīs akcijas noteikumi veido starp akcijas dalībnieku un mums noslēgtu līgumu. Mēs esam sabiedrība, kas piedāvā elektroniskās naudas un maksājumu pakalpojumus Creditea mobilajā lietotnē.

IPF Digital AS elektroniskās naudas un maksājumu pakalpojumu vispārējie noteikumi ir pieejami šeit.

Lai kvalificētos naudas atmaksai (cashback), akcijas dalībniekam ir jāizpilda šie akcijas noteikumi, kā arī jebkādi citi piemērojamie mūsu sniegto elektroniskās naudas un maksājumu pakalpojumu noteikumi, kas atrodami https://creditea.lv/atbalsts. Piedaloties šajā akcijā, akcijas dalībnieks piekrīt šiem noteikumiem un nosacījumiem.

Gadījumā, ja mēs uzskatīsim, ka akcijas dalībnieks ir iesaistīts krāpnieciskā darbībā vai ir rīkojies ļaunprātīgi, mēs paturam tiesības pēc saviem ieskatiem īstenot pasākumus, kas mūsuprāt ir nepieciešami, ņemot vērā pastāvošos apstākļus. Piemēram, atteikt nopelnītās atmaksas piešķiršanu, anulēt jau veikto naudas atmaksu, slēgt akcijas dalībnieka Creditea maksājumu kontu un/vai izbeigt noslēgto elektroniskās naudas un maksājumu pakalpojumu līgumu.

Šie noteikumi tiek publicēti latviešu valodā, un ikviens noteikumu tulkojums tiek piedāvāts tikai ērtības labad. Tas nozīmē, ka neviens noteikumu tulkojums nevar tikt izmantots jebkādu tiesību pamatošanai, un ikvienā tiesvedībā var tikt izmantota tikai noteikumu versija latviešu valodā.

Mēs paturam tiesības grozīt šos noteikumus pēc saviem ieskatiem, iesniedzot akcijas dalībniekiem attiecīgu paziņojumu vai arī aktualizējot interneta vietnē www.creditea.lv/3-procenti pieejamos akcijas noteikumus.

Jebkādu jautājumu vai sūdzību gadījumā šīs akcijas sakarā, jūs varat sazināties ar IPF Digital AS, Harjumaa, Tallinn linn, Lõõtsa tn 5, 11415, vai rakstot uz info@creditea.ee. Lai iegūtu informāciju par akciju, varat izmantot arī mūsu interneta vietnē www.creditea.lv pieejamo kontaktinformāciju.

Šis akcijas noteikumi ir pakļauti Latvijas Republikas tiesību aktiem, un ikviens strīds šīs akcijas noteikumu sakarā ir piekritīgs Latvijas tiesām.

Dalībnieka personas datu pārzinis ir IPF Digital AS. IPF Digital AS apstrādās dalībnieka personas datus saskaņā ar IPF Digital AS privātuma politiku. IPF Digital AS apstrādās dalībnieka personas datus ar kampaņu saistītiem mērķiem (t. i., naudas atmaksas aprēķinam un īstenošanai, statistikas vajadzībām un ar Kampaņu saistītas informācijas sniegšanai).

shopping
Lejupielādē Creditea mobilo lietotni

Brīvība skāriena attālumā.