Ko nozīmē “Brīvība skāriena attālumā”?

creditea survey image

Mums nereti jautā, ko nozīmē Creditea sauklis “Brīvība skāriena attālumā”, ko redzat dažādos mūsu materiālos? Vai līdz ar Creditea cilvēki iegūst jaunu papildu rīcības brīvību? Kādu risinājumu, kas dod jaunas iespējas vai atbrīvo no kādām bažām? Varbūt. Taču tā nav Creditea galvenā doma.

Brīvība nav lietotne Tavā telefonā vai Creditea Mastercard karte. Brīvība ir tas, ko Tu izvēlies darīt dzīvē – tas, kas patiesi raksturo Tevi un dara laimīgu. “Brīvība skāriena attālumā” ir tas, ko Tu dari ar Creditea.

Tas, kā mēs ikdienā izmantojam savu brīvību, veido mūsu personību. Kas rada mūsu identitāti, proti, kas ir tās lietas un pazīmes, kas mūs raksturo un dod sajūtu, ka mūsu ikkatra personība ir unikāla un vērtīga?

Mēs aptaujājām savus draugus un paziņas, lai gūtu labāku iespaidu. Piemēram, Alises lieta ir CrossFit treniņi, kurus viņa “tā pa īstam” sāka pirms trim gadiem. Viņa saka, ka no treniņiem viņa jūt “spēku” ne tikai fiziski. Sergeja lieta ir darbs – viņš strādā auto veikalā un zina auto tirgu līdz sīkākajai detaļai. Viņš saka, ka zināšanas viņam dod sajūtu, ka viņš ir īsts savas jomas “profesionālis”. Anna mācās “ekonomistos” un viņas “jaunā lieta” ir snovbords – šogad viņa jau droši izpilda Ollijus un Nollijus. Viņa saka, ka snovojot viņa jūt ātrumu un savu enerģiju. Bet Jevgēņija lieta ir bērni – viņš mēģina viņiem mācīt par dabu, bet vispirms tādēļ mācās pats. Viņš saka, ka laiks mežā ar saviem puikām viņam dod sajūtu, ka viņa dzīvei ir jēga.

Brīvība ikdienā mums katram ne vienmēr padodas viegli. Tā nozīmē pieņemt lēmumus, ko un kā darīt un pašiem uzņemties atbildību par to, kas izdodas vai nē. No miljoniem iespēju mums jāizvēlas katram savs ceļš. Creditea klienti ir ārkārtīgi dažādi – bet mūs visus vieno dzīves spars un apņēmība atrast un pilnveidot savu personību.

Veidojot Creditea, mēs cenšamies būt labākais rīks cilvēku brīvības īstenošanai – lai viss būtu ērti, ātri, kontrolēti, ar pārliecību un drošības sajūtu. Creditea lietotne ir daudzkārt izmēģināta, lai pārliecinātos, ka viss ir uzskatāms un vienkārši lietojams, bet mūsu Mastercard kartes sniedz plašāko maksājumu funkcionalitāti. Tāpat mūsu pakalpojumos nav slēptu noteikumu, visas izmaksas pasakām cik skaidri vien var.

Creditea pakalpojumi ir rīks, kas atvieglo Tavu ikdienu un ļauj labāk un vieglāk īstenot katram savu brīvību. Mēs katrs pats izsakām savu personību un mērķtiecīgi lemjam, kā veidot savu dzīvi. Mēs ceram, ka Creditea izdodas Tev palīdzēt.