100 EUR Kredītlīnija ar 0% vienmēr*

Tu meklē saprātīgu un mūsdienīgu kredītlīniju? Esi nonācis īstajā vietā.
- Kredītlimits no 100€ līdz 7000€;
- 100 EUR kredītlīnija ar 0%*;
- Aizņēmuma likme gadā 9,00% - 42,00%;
- Minimālais ikmēneša maksājums no 10€;
- Bezmaksas noformēšana;

Atvērt kredītlīniju Atvērt kredītlīniju

Creditea winner

* 100 EUR kredītlīnija ar 0% nozīmē, ka 100 EUR tev būs pieejami bez procentiem, kamēr vien neizlemsi, ka Tev nepieciešams vairāk. Tās būs kā neliels drošības spilvens, kuru izmantot, kad nepieciešams, turklāt bez procentu maksas.

Piemērs: Aizņemoties kredītlīnijas summu līdz 100 EUR, par aizdevumu procenti nav jāmaksā. Tiek noteikts Minimālais ikmēneša maksājums 10 EUR apmērā, kuru veicot tiek atmaksāts viss aizdevums atkarībā izņemtās summas (piemēram, izņemot 100 EUR aizdevums tiek atmaksāts 10 mēnešu laikā). Ja tiek izņemta papildus summa, nepārsniedzot kopējo aizdevuma summu 100 EUR, Minimālais ikmēneša maksājums 10 EUR apmērā sedz aizdevuma pamatsummu, sākot no brīža, kad izņemta papildus summa, arī turpmākajā periodā nemaksājot procentus par aizdevumu.

Taviem pirkumiem internetā gan Latvijā, gan ārzemēs.

Kad ienirstot interneta plašumos atrodi sen kārotu mantu vai pakalpojumu, pirkumam izmanto Creditea mastercard, tā ir tieši savienota ar tavu kredītlīniju. Ar Creditea karti tev nebūs jātērē laiks un enerģija kārtojot nomaksas vai līzinga līgumus interneta veikalos un jāmaksā liekas komisijas. Creditea tev dod iespēju norēķināties uzreiz un atgriezt naudu pa daļām, pēc saviem ieskatiem

Creditea shopping cart

“Nē!” atteiktiem darījumiem pie kases

Kredītlīnija būs tieši saistīta ar tavu Creditea maksājumu karti. Piemēram, veicot ikdienas norēķinus mēdz gadīties situācijas, kad kontā pietrūkst līdzekļu darījumam. Norēķinoties ar Creditea maksājumu karti, vispirms tiks izmantota tava uz konta uzskaitītā nauda, un tikai tad, lai segtu trūkstošo starpību, tiks izmantota kredītlīnija.

Creditea icecream

Papildus kabata lielākiem pirkumiem

Mūsu kredītlīniju vari izmantot ne tikai kā palīgu ikdienas norēķiniem, bet arī lielāku, iespējams, sen plānotu, pirkumu veikšanai. Nepieciešamajai summai vari piekļūt veicot pirkumu ar Creditea karti, izņemot naudu no bankomāta vai pārskaitot to uz citu kontu. Izvēle, kā rīkoties, ir tavās rokās.

Creditea ballon

Ērtāk nekā ņemt kredītu

Atšķirībā no citiem kredītu veidiem, nav nepieciešams katru reizi pildīt jaunu kredīta pieteikumu, lai saņemtu naudu. Tev atliek vien pieslēgt kredītlīniju Creditea lietotne, un nauda vienmēr būs tev pieejama.

Creditea joy

Saprātīga un caurskatāma kredītlīnija

Ar Creditea viss ir pavisam vienkārši – skaidra un saprotama procentu likme un viss ērti pārskatāms lietotnē. Pieslēdz kredītlīniju Creditea lietotnē un uzzini, kādus kredīta nosacījumus varam piedāvāt tieši tev.

  • Kredītlimits 100 - 7 000 €
  • Komisijas maksa par kredītlimita izmantošanu (izmaksāšanu) 0,00 €
  • Aizņēmuma likme gadā 18,00% - 42,00%
  • Gada procentu likme (GPL) 19,86% - 51,98%
  • Pilnu Creditea cenrādi apskati šeit
Creditea mark

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieslēgt Creditea kredītlīniju?

Vispirms tev ir jālejupielādē bezmaksas Creditea lietotne. Pēc tam, kad būsi veicis reģistrāciju, tev būs iespēja pieslēgt kredītlīniju Creditea lietotnē, atverot sākuma sadaļu “Pieslēgt Kredītlīniju”

Vai man būs jāmaksā procenti, pat ja kredītlīniju neizmantošu?

Nē. Procenti tiks aprēķināti tikai par izmantoto kredītlīnijas daļu. Tātad - kamēr tā netiek izmantota, tev par to nekas nebūs jāmaksā.

Kā tiek aprēķināts minimālais mēneša maksājums?

Mēneša minimālais maksājums tiek aprēķināts, sadalot izmantoto summu uz 60 mēnešiem, bet ne mazāk kā 10 € mēnesī. Bet nesatraucies – ja izmantosi mazāk par 10 €, rēķins tiks aprēķināts no izmantotās summas.

Vai ir iespējams veikt ātrāku izmantotās kredītlīnijas atmaksu?

Jā, tev vienmēr būs iespēja atmaksāt izmantoto naudu ātrāk, veicot lielākus maksājumus, tādējādi samazinot kopējo samaksāto summu procentos. Ātrāka atmaksa ir bez komisijas maksas un to ērti vari izdarīt turpat lietotnē.

Kā notiek kredītlīnijas atmaksa?

Rēķina atmaksa notiek ar Tavas bankas starpniecību. Katru mēnesi Tu saņemsi no mums rēķinu uz savu norādīto e-pasta adresi. Atceries, atmaksa jāveic uz Mūsu Swedbankas kontu - SIA IPF Digital Latvia, LV69HABA0551038011523, Maksājuma mērķi norādot savu klienta numuru. Maksājuma apstrāde var aizņemt līdz divām darba dienām.

Kā es varu pārskaitīt kredītlīniju uz citas bankas kontu?

Lai pārskaitītu tās summu uz citu bankas kontu, viss kas tev jādara, ir jāveic maksājums / naudas pārskaitījums no Creditea uz jebkuru citu bankas kontu. Atceries, veicot jebkādu pārskaitījumu, vispirms tiks izmantota tava, uz Creditea konta uzskaitītā, nauda, un atlikušajai daļai tiks izmantota Creditea kredītlīnija.

Kas var saņemt kredītlīniju?

Kredītlīnijai var pieteikties Latvijas iedzīvotāji no 18 gadu vecuma. Lai saņemtu kredītlimitu, tev nepieciešami oficiāli un regulāri ienākumi un pozitīva kredītvēsture. Mēs izvērtēsim tavu maksātspēju, balstoties uz tavā pieteikumā norādīto un publiskos reģistros pieejamo informāciju.