Taviem interneta pirkumiem.

cashback

Ar Creditea ienirsti internetā, lai iznirtu ar jauniem dārgumiem. Turklāt par katru pirkumu, ko veiksi internetā saņemsi atpakaļ 2% no iztērētā.

CREDITEA akcijas noteikumi
Maksā ar karti un saņem naudas atmaksu (cashback)!

Akcijas norise un balva

Mēs piedāvājam naudas atmaksu (cashback) ikvienam Creditea Latvijas klientam, kas veic maksājumus tiešsaistē, izmantojot Creditea debetkarti, akcijas darbības periodā: 21.03.22 - 17.04.22.

Par darbības periodā veiktajiem kartes maksājumiem naudas atmaksa 2,00% (divi procenti) apmērā atmaksa tiks ieskaitīta akcijas dalībnieka Creditea maksājumu kontā vienā maksājumā līdz 30.04.22.

Naudas atmaksa (cashback) tiks piemērota noteiktiem kartes maksājumiem, kas tiek veikti, izmantojot gan personīgos naudas līdzekļus, gan izmantojot piešķirtu aizdevumu (kredītlīniju).

Kurš var pretendēt uz naudas atmaksu (cashback)

Naudas atmaksa (cashback) tiek piedāvāta ikvienam aktīvas Creditea virtuālās vai fiziskās debetkartes īpašniekam attiecībā uz augšminētajā akcijas perioda laikā veiktiem kartes maksājumiem, par kuriem tiek piemērota šāda naudas atmaksa (cashback).

Kas jādara, lai saņemtu naudas atmaksu (cashback)

Lai saņemtu naudas atmaksu (cashback), akcijas dalībniekam ir jābūt Creditea virtuālās vai fiziskās debetkartes īpašniekam un jāveic kartes maksājumi, kas kvalificējās zemāk uzskaitītajām naudas atmaksas (cashback) saņemšanas prasībām.

Kartes maksājumi, par kuriem tiek piemērota atmaksa (cashback)

Kartes maksājums, kam tiek piemērota naudas atmaksa (cashback), ir maksājums, kas tiek veikts, izmantojot Creditea virtuālo vai fizisko debetkarti pirkumiem internetā izmantojot 3DS verifikāciju.

Zemāk minētajiem darījumiem ar maksājumu kartēm netiek piemērota naudas atmaksa šīs akcijas ietvaros:
-naudas izņemšanai bankomātos,
-jebkādām transakcijām (tostarp konta papildināšana) citiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, kriptovalūtas apmaiņas līdzekļiem, kazino un azartspēļu pakalpojumu sniedzējiem.

Naudas atmaksas apmērs un piešķiršana

Par akcijas periodā veiktajiem kartes maksājumiem nopelnītā naudas atmaksa (cashback), tiks ieskaitīta akcijas dalībnieka Creditea maksājumu kontā vienā maksājumā līdz 30.04.2022. Izmaksātie naudas atmaksas (cashback) līdzekļi var tikt izmantoti saskaņā ar Creditea maksājumu konta lietošanas noteikumiem.

Citi noteikumi

Mēs esam IPF Digital AS, (Igaunijas elektroniskās naudas iestāde, kas ir reģistrēta Igaunijas komercreģistrā ar reģistrācijas numuru 11034137) un šīs akcijas noteikumi veido starp akcijas dalībnieku un mums noslēgtu līgumu. Mēs esam sabiedrība, kas piedāvā elektroniskās naudas un maksājumu pakalpojumus Creditea mobilajā lietotnē.

Lai kvalificētos naudas atmaksai (cashback), akcijas dalībniekam ir jāizpilda šie akcijas noteikumi, kā arī jebkādi citi mūsu sniegto elektroniskās naudas un maksājumu pakalpojumu noteikumi. Piedaloties šajā akcijā, ikviens akcijas dalībnieks piekrīt šiem noteikumiem un nosacījumiem.

Gadījumā, ja mēs uzskatīsim, ka akcijas dalībnieks ir iesaistīts krāpnieciskā darbībā vai ir rīkojies ļaunprātīgi, mēs paturam tiesības pēc saviem ieskatiem īstenot pasākumus, kas mūsuprāt ir nepieciešami, ņemot vērā pastāvošos apstākļus. Piemēram, atteikt nopelnītās atmaksas piešķiršanu, anulēt kādu jau veikto naudas atmaksu, slēgt akcijas dalībnieka Creditea maksājumu kontu un/vai izbeigt noslēgto elektroniskās naudas un maksājumu pakalpojumu līgumu. Kā piemērs, akcijas dalībniekam ir aizliegts īstenot tādus pasākumus, kuru rezultātā nenotiek faktiska un unikāla jauna reģistrēšanās Creditea maksājumu kontam un maksājumu kartes pasūtīšana.

Šie noteikumi tiek publicēti latviešu valodā, un ikviens noteikumu tulkojums tiek piedāvāts tikai ērtības labad. Tas nozīmē, ka neviens noteikumu tulkojums nevar tikt izmantots jebkādu tiesību pamatošanai, un ikvienā tiesvedībā var tikt izmantota tikai noteikumu versija latviešu valodā.

Mēs paturam tiesības grozīt šos noteikumus pēc saviem ieskatiem, iesniedzot akcijas dalībniekiem attiecīgu paziņojumu vai arī aktualizējot interneta vietnē www.creditea.lv pieejamos akcijas noteikumus.

Jebkādu jautājumu vai sūdzību gadījumā šīs akcijas sakarā, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta centru, izmantojot mūsu interneta vietnē www.creditea.lv pieejamo kontaktinformāciju.

Šis akcijas noteikumi ir pakļauti Latvijas Republikas tiesību aktiem, un ikviens strīds šīs akcijas noteikumu sakarā ir piekritīgs Latvijas tiesām.

Piedaloties šajā akcijā, akcijas dalībnieks piekrīt noteiktu savu personas datu apstrādei saskaņā ar mūsu privātuma politiku.

about us
Lejupielādē Creditea mobilo lietotni

Brīvība skāriena attālumā.